Чим укомплектований сучасний мінітрактор?

  • Автор: ВЕСТ
Post Related Products

Ринок сільськогосподарської техніки з Піднебесної набирає обертів і сьогодні майже в кожному місті можна купити міні трактор Львів. Багато хто вважає , що можна купити б/у трактор. Відчутна негайна економія буде приємною, але чи тривалою? 

Чим укомплектовані сучасні мінітрактори Львів

Техніка, яка відпрацювала кращі роки першому господареві, дістанеться вам з проблемами і дефіцитом запчастин в перспективі. Бізнес «на землі» - важка робота, тому трактор повинен бути завжди справним. Інша справа, якщо покупка робиться заради ефекту володіння заповітним брендом і періодичних показових робіт. Тоді бувалий «японець» або «німець» займе гідне місце в теплому гаражі.

Купити сучасний міні трактор для господарства

Сучасні допоміжні механізми виконані в найрізноманітніших формах. При цьому існують агрегати, які передбачають часткову участь людини в процесі.

Кожен «поважаючий себе» трактор повинен володіти наступним набором спорядження:

  1. Вал відбору потужності. Являє собою вал з великими зубцями, розташований позаду машини. Він потрібен для передачі крутного моменту навісного устаткування і подальшої корисної роботи.
  2. Триточкова зчіпка. Складається з трьох стандартних важелів. Дозволяє встановлювати універсальне навісне обладнання, що підходить до будь-якої моделі. Управляється важелями під правою рукою оператора. Сама по собі зчіпка ділиться на 3 категорії в залежності від кількості точок.
  3. Касетний телескопічний механізм. Це пристрій на важелях триточкова зчіпки, призначенbq для швидкої зміни навісного обладнання самотужки.
  4. Гідравлічний клапан. Дозволяє встановлювати на мінітрактор гідравлічне обладнання - екскаватор, фронтальний навантажувач. Чим більша продуктивність гідравлічного насоса, тим швидшою і простішою буде робота.

Гідростатична трансмісія - в залежності від моделі. 

Гідропідсилювач керма і регульована рульова колонка. Їх немає хіба що на садових моделях.

Корисні опції, які значно полегшать працю оператора:

  • повний привід з пониженням;
  • блокування диференціала;
  • кабіна що опалюється.

Купити сучасні міні трактори Львів для господарства

З цього опису ми бачимо, що альтернатива трактора зводиться до двох напрямків - або з ним або без нього. Китайські мінітрактори і японські трактори стають все більш затребуваними і незамінними, поки існує традиційне землеробство. Принцип дії і компонування також залишаються незмінними з часів першого примірника. Його лише вдосконалюють, встановлюючи все більш потужні і економічні силові агрегати і модернізують навісне обладнання.