Отже, ви вирішили купити мотоцикл Львів. Зараз цей вид транспорту став доволі популярним.

Нижче представлені деякі рекомендації для водіїв мотоциклів:

 1. Бахіли на чоботи і дощовик. Пам'ятайте, що Ви пожертвували комфортом автомобіля в обмін на мобільність. Тепер Ви будете мокнути під дощем і студити ноги осінніми вечорами. Тому для захисту від примх погоди придбайте дощовик. Краще брати роздільний дощовик, для того щоб в складках не накопичувалася вода і не протікала крізь блискавку. Від затікання води всередину врятує високий воріт.
 2. Сигналізація або засоби охорони. Мотоцикли також як і автомобілі крадуть. Щоб знизити ризик викрадення, потрібно поставити сигналізацію. Вибір сигналізації є досить копіткою справою. При виборі мотосигналізації зверніть увагу на споживання струму в режимі охорони. Так як акумулятор у мотоциклів значно менший за автомобільний, то цілком ймовірно, що його ємності буде замало для тривалого живлення під час стоянки. 
 3. Замок на гальмівний диск. Щоб уникнути другого пункту, замок краще вішати на переднє колесо.Таке блокування можна використовувати на коротких зупинках.
 4. Запасні ключі до мотоцикла.
 5. Дуже часто ми губимо ключі. Тому корисно виготовити і завжди тримати з собою запасний ключ. В ідеалі краще мати три ключа.
 6. Важелі зчеплення і переднього гальма. У більшості сучасних моделей мотоциклів до поломки важеля зчеплення призводить навіть падіння на місці. Щоб на дорозі не залишитися без можливості продовжити рух, завжди тримайте під сідлом запасні важелі зчеплення і переднього гальма.
 7. Важіль перемикання передач. Така покупка актуальна для власників класиків і спортбайків з максимально полегшеними важелями.
 8. Набір для ремонту проколів. Такий арсенал займає небагато місця, зате в разі виникнення поломок заощадить ваш час.

Безпека - понад усе

Мотоцикл - не іграшка, тому, сідаючи за кермо, завжди варто пам'ятати, що він може бути зовсім небезпечним в управлінні. Їзда на мотоциклі помітно відрізняється від управління іншими засобами пересування. 

Навіть під час здійснення простих маневрів може відбутися зіткнення або перевертання транспортного засобу, якщо не дотримуватися правил безпеки:

 • заборонено керувати мотоциклом не володіючи певними навичками. Бажано пройти повний навчальний курс;
 • дітям до шістнадцяти років керування мотоциклом заборонено;
 • пересування на мотоциклі заборонено в нетверезому стані;
 • завжди контролюйте швидкість. Будьте готові до зміни рельєфних умов;
 • бажано відмовитися від керування мотоциклом на слизьких, нерівних дорогах з пошкодженим покриттям; 
 • завжди дотримуйтеся правил технічного обслуговування.

Управління мотоциклом заборонено при відсутності у водія захисного шолома. Крім того, необхідно надіти спеціальні окуляри, черевики, рукавички, довгі штани і сорочку з довгим рукавом.

Не перевищуйте допустиме навантаження на мотоцикл, вантаж повинен бути розподілений рівномірно і надійно закріплений.

Віддавайте перевагу шинам рекомендованого розміру і типу. Слідкуйте за тим, щоб тиск в них відповідав вказаним параметрам.

Крім того, у нас на сайті можна купити трактор Львів.