Скутери мають деякі переваги над мотоциклами і машинами, особливо коли мова йде про економічність. Зазвичай, ціна на паливо для автомобілів і мотоциклів зростає, а скутери його економлять. Витрати на заправку скутера складають лише третину від витрат, які необхідні для заправки повного бака автомобіля.

Скутери Львів можуть бути оснащені додатковими відсіками для різних аксесуарів. Крім того, вони здатні підтримувати різний швидкісний режим. Скутером можна керувати за повної електричної зарядки або на одному баку.

Навіть найдорожчі моделі скутерів сьогодні набагато дешевші за малолітражні автомобілі і мотоцикли. Такий засіб пересування може собі дозволити абсолютно кожен. 

Наступною перевагою є зберігання та паркування. У великих містах складно знайти підходяще місце для парковки. Скутери за законом можуть бути припарковані на велосипедних стоянках або прив'язані спеціальними ланцюгами до бетонних об'єктів на тротуарі. Таким чином, господарі скутерів завжди знайдуть для свого засобу пересування підходяще місце. Скутери, на відміну від автомобілів і мотоциклів, становлять меншу небезпеку для пішоходів, хоча і здатні розвивати високу швидкість.

Скутер на проїжджій частині

Згідно з правилами дорожнього руху, слово «мопед» включає в себе і поняття «скутер» - правила для скутерів і мопедів загальні.

Під час руху вдень для позначення транспортного засобу, який рухається, на скутері обов'язково має бути ввімкнено ближнє світло фар. На скутері фари необхідно вмикати після того, як ви взялися за кермо. Дане правило є важливим, тому що дає можливість іншим водіям заздалегідь помітити транспортний засіб, який рухається.

Управління скутером дозволено особам, які досягли шістнадцятиріччя. Мопедом дозволяється керувати підліткам. 

Рух скутерів і мопедів дозволений лише по крайній лівій смузі. Скутер, який дотримується правил дорожнього руху в населеному пункті, зобов'язаний їхати тільки біля краю проїзної частини і зупинятися на зупинках, де паркується громадський транспорт.

Але, як показує практика, на жаль, скутерами їздять де завгодно, тільки не по правій крайній смузі.

Водії скутерів не мають права:

  • керувати транспортним засобом, тримаючись за кермо однією рукою;
  • перевозити пасажирів, крім дитини до семи років, (в цьому випадку необхідно спеціальне сидіння, яке обладнане підніжками);
  • пересуватися по дорозі, якщо вздовж неї розташована спеціальна велосипедна доріжка;
  • рухатися без захисного шолома.

У разі нерегульованого перетину дороги з велосипедною доріжкою, водії мопедів зобов'язані уступити дорогу транспортним засобам, які рухаються по даній дорозі. Тобто, водій скутера зобов'язаний почекати, поки не проїдуть усі транспортні засоби.

Крім того, у нас на сайті великий вибір корисної сільськогосподарської техніки, зокрема трактори Львів в широкому асортименті.