Скутери оснащені автоматичним відцентровим щепленням. Принцип роботи скутера полягає в розкручуванні ремня двигуна. Тобто, варіатор передає крутний момент на зчеплення. У свою чергу, зчеплення розкручується до певних обертів, розтуляючи колодки зчеплення, які з’єднуються з дзвоном зчеплення, потім крутний момент передається на редуктор.

Насправді пристрій зчеплення є досить простим. Всередині дзвонів розташовуються три колодки, притиснуті до осі маленькими пружинками. При цьому на колодки наклеєні особливі накладки із спеціального матеріалу, який відрізняється хорошою зносостійкістю і добре зчіплюються з металом.

В ідеалі накладки не повинні скрипіти, однак при рушанні з місця часто можна почути характерний скрип. Це сигналізує про те, що накладки виготовлені не досить якісно. Також важливу роль відіграє і матеріал дзвонів зчеплення.

Сьогодні скутери Львів оснащені надійним зчепленням, однак навіть для них тюнінгові компанії виробляють величезну кількість покращених запчастин. Прикладом в даному випадку служить двоколодкове зчеплення з регулюванням спрацьовування. Принцип його роботи полягає в тому, що спеціальну затяжку розтягують або стягують пружинки зчеплення, при цьому даючи їй належну жорсткість, яка є основою для спрацьовування на заданих оборотах. Скутер при цьому рушає з місця більш ефективно, набравши підвищені обороти для старту. Крім того існують полегшені зчеплення, які створюють менший, у порівнянні з аналогами, опір і краще піддаються налаштуванню.

Карбюратор скутера. Принцип роботи

Як правило, основні несправності скутера пов’язані карбюратором. При виникненні мінімальних неполадок з карбюратором скутер, швидше за все, вийде з ладу, а сама незначна перешкода в жиклері зробить поїздку, щонайменше, некомфортною.

Найбільш поширена поломка виправляється досить легко, проте поремонтувати або промити карбюратор не кожному під силу. Не так просто зібрати карбюратор в зворотному порядку і встановити всі трубки і канали належним чином, хоча в дійсності не все так складно.

Також, у нашому магазині в широкому асортименті представлені трактори Львів.