Купити скутер Львів просто, але спочатку потрібно розібратися з принципом його роботи, щоб в подальшому уникнути багатьох проблем.

Як влаштований скутер?

Повітря в карбюратор проходить по спеціальній трубці, поступово звужується до центру, при цьому створюючи в її центрі зону низького тиску. Після суміш подається спочатку у впускний колектор, а потім в двигун. При правильному підборі діаметра головного жиклера і дифузора механізм забезпечує ідеальну подачу в камеру згоряння палива. Паливо виводиться завдяки розрідженню. Розрідження відбувається в каналі карбюратора знизу вгору. Такий простий механізм піддається безлічі регулювань.

Для того, щоб двигун працював в заданих потужностях, важливо регулювати подачу палива. Одночасне перекриття трубки, через яку паливо виводиться з камери поплавця і повітряного каналу, можна збільшити або зменшити потужність двигуна, що в першу чергу відбивається на швидкості. Управління забезпечується за допомогою ручки газу, яка піднімає або опускає дросельну заслінку.

Дана заслінка одночасно перекриває подачу палива і повітря. Голка при повороті ручки газу поступово відкриває паливний канал, піднімаючи при цьому повітряну заслінку.

Принцип роботи холостого ходу схожий з основним. Заслінка в опущеному положенні перекриває повітряний канал не повністю, залишаючи незначний потік, який потрібен для роботи холостих обертів, що не дозволяють двигуну скутера стихнути під час тимчасової зупинки.

В даному випадку гвинт регулювання закриває або відкриває повітряний канал. При цьому чим сильніше відкручувати гвинт холостого ходу, тим більше повітря з бензином буде подаватися в камеру згоряння і тим вище будуть підніматися холості оберти.

За процес стабілізації палива в камері поплавця відповідає власне поплавок із пластику. У його центрі знаходиться головний жиклер, який висмоктує паливо з камери. За ним розташовується жиклер холостого ходу. За віссю кріплення механізму знаходиться запірна голка. Коли камеру наповнює бензин, він одночасно піднімає порожній поплавок вгору, який повинен завжди залишатися на плаву. При досягненні максимальної точки опори даний поплавок закриває канал, по якому в камеру поплавця бензин надходить з бензобака.

Карбюратор є важливою складовою системи подачі палива. Його забруднення в будь-якому випадку позначиться на роботі двигуна. Безумовно, карбюратор краще прочистити за допомогою професіоналів, проте можна прочистити його і самостійно. Головне розібратися у всіх нюансах. У статті викладена лише частина важливої ​​інформації, тому при бажанні ремонтувати карбюратор можна самостійно, але радимо ознайомитися з даною темою докладніше.

Крім мото техніки, у нас можна придбати міні трактор. Багато моделей в наявності. Міні трактори Львів ціна у нас дуже приваблива.