Для пересування по місту скутер Львів підходить ідеально. Ця техніка надасть можливість максимально швидко потрапити в потрібне місце, уникнувши пробок.

Стверджувати, що якась модель хороша, а якась погана, сьогодні важко. Важливо підібрати підходящу для себе модель. Для початку доцільно визначитися з тим, хто саме буде їздити на скутері: чоловік, жінка чи підліток. Чи буде використовуватися даний засіб пересування в місті, або буде регулярно їздити по трасі.

Принцип роботи скутера:

  1. Двигун. Потужний скутер більш маневрений. Велику роль відіграє виробник.
  2. Об'єм двигуна. На скутер об'ємом в п'ятдесят кубічних сантиметрів необхідно мати права. Більш економічною вважається модель в двадцять п'ять «кубів». Однак по потужності для міської їзди його може не вистачити.
  3. Трансмісія. Майже у всіх скутерів вона вважається однією з найнадійніших. Досить довго може служити ремінь, при необхідності його можна замінити самостійно.
  4. Передня вилка. В даний час є кілька варіантів передніх вилок: телескопічна, ричагова і маятникова. Перша вважається найсучаснішою.
  5. Електрообладнання. Воно включає ряд приладів: запалювання, акумулятор, генератор, сигнал та інше. Хороший скутер в першу чергу відрізняється надійним електричним обладнанням і якісним двигуном.

Як вибрати скутер?

Моделі для міської їзди. Для міста важлива маневреність і швидкість, в зв'язку з чим краще віддавати перевагу варіантам з потужним двигуном. Потрібно вибирати скутер, який обладнаний дисковим гальмом і телескопічною передньою вилкою.

Скутер для поїздок за містом. В даному випадку зверніть увагу на передню вилку. Доцільно віддати перевагу моделі з маятниковою вилкою, яка набагато краще амортизує під час їзди по нерівних поверхнях.

Скутер для людини у віці. В даному випадку дуже важливо, щоб техніка відрізнялася високою надійністю і була невибагливою в експлуатації і обслуговуванні.

Модель для міських доріг

Постійне зчеплення з дорогою забезпечує підвіска з розширеним ходом. А дискові гідравлічні гальма, встановлені на обидва колеса мопеда, на небезпечних ділянках дозволяють краще його контролювати. З легкістю долати нерівну трасу, при цьому зберігаючи досить високу швидкість, дозволяє задній амортизатор. На рівних ділянках мопед може здивувати і розігнатися до 80 км/г. Даний транспортний засіб прекрасно підходить для їзди і по шосе, і по пересіченій місцевості.

Сучасні скутери ідеально підходять для міських доріг, тому що:

  • мають регульовану підвіску;
  • потужний мотор;
  • добре тримаються дороги;
  • гарно стартують;
  • прекрасно набирають швидкість.

Важливо те, що експлуатація даного транспортного засобу не передбачає обов'язкової наявності водійських прав.

Завітайте у наш салон і отримайте консультацію. Для домашнього господарства у нас можна купити мінітрактор Львів.