Будь-яка техніка купується з якоюсь метою, саме від мети залежить те, що в кінцевому підсумку ви придбаєте. Якщо вам потрібен транспорт для заміських поїздок, екстриму, чи для стрибків з трампліну - зверніть увагу на мотоцикли Львів або скутер Львів

Львів мото магазин: продаж квадроциклів і мотоциклів недорого

Швидкий, жвавий, маневрений, легкий мотоцикл стане прекрасним вибором і гарантовано забезпечить заряд адреналіну.

Якщо ваша мета - поїздки на рибалку, полювання, туризм, слід купити квадроцикл Львів

Квадроцикл не забезпечить вам високу швидкість, але зате дасть можливість перевозити вантаж, наприклад, рибальські снасті, намет, чи інші туристичні приналежності. Крім того, тривалі поїздки будуть набагато комфортніші на широкому, зручному сидінні квадроцикла, ніж на мотоциклі.

Комфорт і безпека мототехніки

В плані безпеки мотоцикли і квадроцикли не дуже відрізняються. Звичайно, квадроцикл більш стійкий, але теж може перевернутися, тим більше, якщо його неправильно експлуатувати. Але якщо з-під легкого мотоцикла можна без особливих труднощів вибратися самостійно, то з-під квадроцикла без сторонньої допомоги вибратися буде складно. Можливість отримати травми є як в першому, так і в другому випадку.

У плані комфорту мотоцикли поступаються квадроциклам. Райдеру немає необхідності постійно напружуватися, тримати рівновагу. Особливо складні ділянки треба буде проїжджати в стійці.

Звичайно, ми не говоримо про бюджетні моделі, що мають «дерев'яні» амортизатори: вони дадуть не більше зручності, ніж двоколісний транспорт. Але розширені комплектації дозволяють подорожувати з максимальним комфортом. 

Швидкісні показники

Ми вже зазначили, що квадроцикли не такі швидкі, як мотоцикли. Це логічно - мотоцикл важить менше, має більш високі динамічні показники, меншу опірність зустрічному потоку повітря. Розігнати його по прямій дорозі за кілька секунд не складно. Але питання: чи важлива ця швидкість в умовах бездоріжжя? Якщо ви спортсмен - безумовно, якщо турист або любитель - не дуже.

Квадроцикли менш швидкісні. Зазвичай їхня швидкість не перевищує 70-90 км/год. Але вони і не створені для гонок, їх головне завдання - долати бездоріжжя, тягнути вантаж.

Мото магазини у Львові: якісна техніка по доступній ціні

Хоча спортивні моделі теж досить жваві - можуть розвинути до 130 км/год, але для бездоріжжя вони не підходять.

Отже, якщо для вас важлива швидкість - купуйте мотоцикл, якщо на першому місці практичність - квадроцикл.